23.jūlijā jau sesto reizi Kokneses stadionā notika tradicionālās sacensības trīssoļlēkšanā “Māra Bružika Kausa izcīņa”. Atgādinājumam: leģendārajam Mārim Bružikam, Eiropas čempionam, joprojām pieder Latvijas rekords trīssoļlēkšanā 17 metri 56 centimetri, kas uzstādīts 1988.gadā Rīgā. Vēl tikai viens sportists – Elvis Misāns – ir lēcis 17 metri 2 centimetri.

Kausa izcīņā plecu pie pleca cīnījās juniori un seniori – gandrīz 50 sportisti. Jaunākajai dalībniecei bija 8 gadi, bet vecākajam sportistam 70 gadi. Līvānu komandu pārstāvēja Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi (Evelīna Žanete Švirkste, Armands Pabērzs) un Līvānu vieglatlētikas kluba pārstāvji (Mārīte Vilcāne, Vita Ormane, Juris Lebedoks).

Pirmās vietas izcīnīja Armands Pabērzs (personīgais rekords) un Mārīte Vilcāne. Otrās vietas izcīnīja Vita Ormane (sezonas labākais rezultāts) un Juris Lebedoks (sezonas labākais rezultāts). Savukārt 3.vietu izcīnīja Evelīna Žanete Švirkste (sezonas labākais rezultāts).

Mūsu komandai šādu rezultātu summa deva vietu uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.