CV

1. SIA „Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība” aicina darbā SANITĀRTEHNIĶI

Galvenie darba pienākumi:

  • griezt, liekt caurules, uzgriezt vītnes;
  • montēt cauruļvadus;
  • veikt kanalizācijas un ventilācijas tīklu siltināšanu;
  • veikt cauruļvadu un armatūras montāžu, apkopi un remontu;
  • veikt ūdensapgādes un kanalizācijas cauruļvadu, iekārtu montēšanu un remontu;
  • operatīva un kvalitatīva avārijas situāciju likvidēšana;
  • augsta atbildības sajūta;
  • pozitīva attieksme;

Prasības:

  • Vidējā profesionālā izglītība (diploms vai sertifikāts);
  • Latviešu valodas zināšanas;
  • Autovadītāja apliecība;
  • Darba pieredze;

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu;
  • darbu draudzīgā kolektīvā;
  • bruto mēnešalgu atbilstoši stundas tarifa likmei sākot no 4.052/ 4.77 euro/stundā.
  • Darba laiks: pilna slodze

Lūdzam savu CV sūtīt uz e-pastu: info@livanudzks.lv līdz 08.05.2021 ar norādi “sanitārtehniķis”.

2. SIA „Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība” aicina darbā CELTNIEKU

  • Iemaņas vispārīgo celtniecības darbu un apdares darbu veikšanā;
  • Vēlama pamata, vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • Spēja strādāt komandā un patstāvīgi veikt uzticētos darbus;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Pozitīva attieksme;
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas.

Par priekšroku tiks uzskatīta B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • bruto mēnešalgu atbilstoši stundas tarifa likmei  4.47 euro/stundā.

Lūdzam savu CV sūtīt uz e-pastu: info@livanudzks.lv līdz 08.05.2021 ar norādi “celtnieks”.

3. SIA „Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība” aicina darbā PALĪGSTRĀDNIEKU

  • Veikt palīgstrādnieka darbus;
  • Jāprot lietot vienkāršus darbarīkus;
  • Ievērot ugunsdrošības un darba kārtības noteikumus;
  • Veikt citus mazkvalificētus roku darbus;
  • Veikt citus līdzīga satura uzdevumus;
  • Pozitīva attieksme.

  • bruto mēnešalgu atbilstoši stundas tarifa likmei sākot no 3.23 euro/stundā.

Lūdzam savu CV sūtīt uz e-pastu: info@livanudzks.lv līdz 08.05.2021 ar norādi “palīgstrādnieks”.