Sporta balva

11. decembrī Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” notika Latvijas Sporta veterānu savienības apbalvošanas ceremonija. Paldies Latvijas Sporta veterānu savienībai par novērtējumu un novada sportistiem un aktīvistiem par ieguldīto darbu.

Ar Latvijas Sporta veterānu savienības medaļu “Sporta slava” III pakāpes bronzu tika apbalvoti: Ginta Kraukle - par augstu profesionalitāti un daudzpusību, plašu, mērķtiecīgu redzējumu un radošu ieguldījumu, veicinot Līvānu novada sporta attīstību, izaugsmi un atpazīstamību, sporta tradīciju izkopšanu,

Roberts Mālnieks - par augstu profesionalitāti un daudzpusību, plašu, mērķtiecīgu redzējumu un radošu ieguldījumu, veicinot Līvānu novada sporta riteņbraukšanas attīstību, izaugsmi, atpazīstamību, riteņbraukšanas tradīciju izkopšanu.

Ar Latvijas Sporta veterānu savienības “Goda zīmi” apbalvoti: Vilma Lojāne, par profesionālu meistarību un ilggadību vieglatlētikā un peldēšanā, Maija Kulakova, par augstu profesionalitāti un daudzpusību, plašu, mērķtiecīgu redzējumu un radošu ieguldījumu, veicinot Līvānu novada sporta attīstību, izaugsmi un atpazīstamību, Elza Rūsiņa, par profesionālo meistarību vieglatlētikā un brīvprātīgajā darbā. Apbalvojumu saņēma meita Ilze Pastare.

Latvijas Sporta veterānu savienības nozīmīti “Laureāts 2022” saņēma:

Leontīne Vītola - izcīnīja zelta medaļa 80+ grupā 200 m un bronzas medaļa 100 m Pasaules čempionātā vieglatlētikā Somijā Tamperē,

Varis Peisenieks ar Jāni Turku izcīnīja 1. vietu Pasaules 24 stundu rogaininga čempionātā Čehijā, Olomouca,

Alīda Ābola ar Ligitu Grunti, izcīnīja 2. vietu Pasaules 24 stundu rogaininga čempionātā Čehijā, Olomouca,

Jāni Mankovskis, izcīnīja bronzas medaļas 80+ grupā desmitcīņā un augstlēkšanā Pasaules veterānu vieglatlētikas čempionātā Somijā Tamperē,

Juris Lebedoks, izcīnīja bronzas medaļa trīssoļlēkšanā Eiropas čempionātā telpās Portugālē, Bragā,

Vita Ormane, izcīnīja 2. vietu 35+ grupā komandu cīņā 10 km soļošanā kopā ar Modru Liepiņu un Baibu Frišenbrūderi Pasaules čempionātā vieglatlētikā Somijā Tamperē